MÖBLER / Skåp & hyllor / Pottskåp 14976186
nr 1497 6186
Pottskåp
Valnöt, omkring sekelskiftet 1900. Bredd: 42, djup: 39 cm, höjd: 77 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 24 oktober 2022
kl 20:57:40
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
350 kr